Vieta, kur apstājas laiks
Saldajam miedziņam
Ērta gulēšana nodrošināta 10 personām.
Mājas pirmaja stāvā ir divas divvietīgās gultas un viena vienvietīgā gulta.
Otrajā, guļamstāvā, ir divas divvietīgās gultas un viena vienvietīgā gulta. Jāņem vērā, ka mājas otrajā stāvā ir siena gulta, kas ir kā lieliska aromaterapija salda miega baudītājiem, bet, ja kādam ir alerģija no siena, tad jāizvēlas gulēt mājas pirmajā stāvā.

Saimniecība

Mājas pagalmā ir āra pavards, uz kura var pagatavot lielisku maltīti.

Ja laikapstakļi atļauj, tad maltītes baudīšanai ir izveidota platforma ar galdu un soliem zem klajas debess, kur blakus ir arī ugunskura vieta.

Lai viesiem būtu iespēja pilnvertīgi gatavot un baudīt maltīti, trauki un parējais virtuves inventārs pieejams mājā.

Mājas saimnieciskā daļa ir labiekārtota tā, lai katrs viesis justos kā atbraucis uz savu lauku māju, kurā viss nepieciešamais ir uz vietas – trauki, sveces, segas, grāmatas, mūzikas instrumenti muzicēšanai, pat gumijas zābaki.

Pirts
Viesiem ir pieejama pirts, kas izveidota senā pagrabā. Pirts ir maiga, ar aromaterapijas ekstrām, jo viesiem tiek nodrošinātas pirts slotas, aromaspilveni – pagalvji, kas paredzēti ērtākai gulēšanai uz lāvas, lai papildus varētu baudīt ainavisko skatu uz pļavu un mežu caur pirts stiklotajām durvīm. Pilnīgai labsajūtai pirts procedūru laikā ir iespēja testēt Bumbiermuižas saimnieku radītos augu hidrolātus.
Dīķis
Pēc pirts vai vasaras karstajās dienās var veldzēties nelielā dīķī starp dzeltenajām ūdensrozēm.
Upe
Pa mežonīgu taku piecpadsmit minūsu gājienā ir iespējams nokļūt līdz Ogres upei, kur reti var satikt kādu garāmgājēju vai atpūtnieku. Upes malā ir ieveidota atpūtas vieta, kur ir iespēja uz ugunskura pagatavot gardu maltīti un arī pārlaist nakti zem zvaigžņotas debess.
Pārgājieni
Bumbiermuiža atrodas kalnainajā, gleznainajā Ogres upes dabas parkā, kur kājāmgājēji var doties īsākās vai garākās pastaigās gar Ogres upi. Ja esi izvēlējies garāku maršrutu, ir iespēja nokļūt līdz Akmeņupītei. Akmeņupītes ūdenskritums ir ģeoloģisks dabas piemineklis. Šī ir Ogres labā krasta pieteka ar lielu kritumu – 70 metrus garā posmā upītes kritums ir 10 metri. Upītes gultne ir pilna ar lieliem, apsūnojušiem akmeņiem ar bagātīgu sūnu floru.
Vieta un ūdenskritums ir krāšņs agrā pavasarī un vēlā rudenī, bet vasarā ūdens pazūd starp akmeņiem.
Zirgi
Ja esi zirgu cienītājs un vēlies izbaudīt skaistos skatus sēžot zirgam mugurā, iepriekš saskaņojot ar zirgu saimnieci.
Gardumi īpašiem gadījumiem
Čebureki
Kurš gan nav īpašs viesis? Visi vēlas izbaudīt kaut ko īpašu un gardu!
Piedāvājam pašgatavotus čeburekus, kas tiek cepti uz dzīvās uguns.
Forele
Ja ļoti mīļi sarunā, ir iespēja tikt pie pašaudzētas foreles (svaigas vai jau grilētas – tās ir tikai detaļas). Jāņem vērā, ka foreles piedāvājums ir spēkā no rudens līdz pavasarim!
Zupa
Ja esat nolēmuši sevi lutināt ar garām pastaigām vai distanču slēpošanu, vai vienkārši negribās pašiem neko gatavot, piedāvājam jums izvārīt gardu zupu, ko parasti pasniedzam ar ķiploku grauzdiņiem.
Piedāvājumā:
-veģetarā biezzupa
-soļanka
Kļavu sulas
Bumbiermuižā kļavu sulu ir iespējams dabūt gan sezonā, gan nesezonā!
Made on
Tilda