Iespējas

Pirts

Viesiem ir pieejama pirts, kas izveidota senā pagrabā. Pirts ir maiga, ar aromaterapijas ekstrām, jo viesiem tiek nodrošinātas pirts slotas, aromaspilveni – pagalvji, kas paredzēti ērtākai gulēšanai uz lāvas, lai papildus varētu baudīt ainavisko skatu uz pļavu un mežu caur pirts stiklotajām durvīm. Pilnīgai labsajūtai pirts procedūru laikā ir iespēja testēt Bumbiermuižas saimnieku radītos augu hidrolātus.

Dīķis

Pēc pirts vai vasaras karstajās dienās var veldzēties nelielā dīķī starp dzeltenajām ūdensrozēm.

Upe

Pa mežonīgu taku piecpadsmit minūsu gājienā ir iespējams nokļūt līdz Ogres upei, kur reti var satikt kādu garāmgājēju vai atpūtnieku. Upes malā ir ieveidota atpūtas vieta, kur ir iespēja uz ugunskura pagatavot gardu maltīti un arī pārlaist nakti zem zvaigžņotas debess.

Pargājieni

Bumbiermuiža atrodas kalnainajā, gleznainajā Ogres upes dabas parkā, kur kājāmgājēji var doties īsākās vai garākās pastaigās gar Ogres upi. Ja esi izvēlējies garāku maršrutu, ir iespēja nokļūt līdz Akmeņupītei. Akmeņupītes ūdenskritums ir ģeoloģisks dabas piemineklis. Šī ir Ogres labā krasta pieteka ar lielu kritumu – 70 metrus garā posmā upītes kritums ir 10 metri. Upītes gultne ir pilna ar lieliem, apsūnojušiem akmeņiem ar bagātīgu sūnu floru.

Vieta un ūdenskritums ir krāšņs agrā pavasarī un vēlā rudenī, bet vasarā ūdens pazūd starp akmeņiem.

Zirgi

Ja esi zirgu cienītājs un vēlies izbaudīt skaistos skatus sēžot zirgam mugurā, iepriekš saskaņojot ar zirgu saimnieci.

Gardumi īpašiem gadījumiem

Čebureki:

Kurš gan nav īpašs viesis? Visi vēlas izbaudīt kaut ko īpašu un gardu!

Piedāvājam pašgatavotus čeburekus, kas tiek cepti uz dzīvās uguns.

Forele:

Ja ļoti mīļi sarunā, ir iespēja tikt pie pašaudzētas foreles (svaigas vai jau grilētas – tās ir tikai detaļas). Jāņem vērā, ka foreles piedāvājums ir spēkā no rudens līdz pavasarim!

Zupa:

Ja esat nolēmuši sevi lutināt ar garām pastaigām vai distanču slēpošanu, vai vienkārši negribās pašiem neko gatavot, piedāvājam jums izvārīt gardu zupu, ko parasti pasniedzam ar ķiploku grauzdiņiem.

Piedāvājumā ir:
-Veģetarā biezzupa
-Soļanka

Kļavu sula:
Bumbiermuižā kļavu sulu ir iespējams dabūt gan sezonā, gan nesezonā!