Vieta, kur apstājas laiks
Radīšana

Iegriežot laika ratu uz tālo 1773.gadu, kad vēsturē ienāk Barons Bumbier’s, kas vēl joprojām ir jauns, stalts vīrs un turās pie labas veselības. Izrādās, reiz Jelgavā, viņa sens draugs grāfs Kaliostro esot “pacienājis” Baronu Bumbieru ar mūžīgās jaunības eliksīru.

Šī leģenda atdzima pirms vairāk nekā 11 gadiem, kad mūsu kaimiņš, Bumbiermuižas saimnieks, bija iegriezies savā lauku īpašumā, kuru aprauga reti, ne biežāk kā reizi 30 gados. Barons Bumbier`s ir pasaules apceļotājs, mūzikas un mākslas cienītājs, labo darbu darītājs. Mēs esam viņa kaimiņi, kas nolīgti pieskatīt barona Bumbiera īpašumu, kamēr pats Bumbiermuižas saimnieks atrodas pasaules apceļojumos, labo darbu darījumos.

Toreiz, kad tikāmies, Bumbier’s uz nenoteiktu laiku uzticēja senu vīstokli, kurā daļēji izdzisušiem, smalki kaligrāfiskiem simboliem pierakstīti augu savienojumi, kas atklāj jaunības eliksīra formulas noslēpumu. Apmaiņā pret to, viņš lūdza mums atjaunot un ieveidot viņa tolaik pamesto, izpostīto lauku īpašumu tā, lai katram viesiem būtu iespēja baudīt mierpilnu atpūtu vien sveču un kamīna gaismā kā senatnē, lai viesiem būtu sajūta, ka atrodas citā laika joslā, kur apstājies laiks. Tā mūsu rokās nonāca pirmais mācību līdzeklis par augu apbrīnojamo spēku.

Made on
Tilda